July 22, 2019 22:06
Магазин

(Видео) Чолиќ во свој елемент на концертот на стадионот „Тоше Проевски“

Фановите на најголемата поп ѕвезда од поранашните ЈУ простори, Здравко Чолиќ вечерва настапува пред полниот стадионот „Тодор Проески“.

Публиката сигурно ќе ужива неколку часа во настапот на Чолиќ, кој и покрај годините секогаш приредува фантастични концерти.

Нови вести

Зета-Џонс во фустан со длабоко деколте го придржуваше Даглас на роденденската забава на канадски милијардер

zane

(Видео) Момчето откри детали за познатата јутјуберка која загина возејќи електричен тротинет

zane

Ќерката на Берни Еклстон по вторпат ќе стапи в брак

Valentina