June 27, 2022 23:20
Живот

(Видео) ФФМ спортски херои на годината на златна бубамара

На  манифестацијата Златна Бубамара на полуралноста која се одржа во СЦ „Борис Трајковски“, ФФМ и македонската фудбалска репрезентација добија заслужено признание.

Македонската фудбалска репрезентација е прогласена за СПОРТСКИ ХЕРОИ НА ГОДИНАТА, настап на ЕУРО, победа против Германија, триумф над Италија, финале за пласман на СП во Катар…

chơi go88 online

shenzhen sunwin intelligent-a play sunwin Sunwin - Top 1 game bài đổi thưởng uy tín - Link vào SUN WIN