June 24, 2021 21:14
Македонија

(Видео-Фото): Убиство во Бутел, на терен се голем број на полициски возила, специјални единици

По пукање од автомобил доцна вечерва во скопски Бутел 2, убиено е едно лице, а едно е тешко повредено, при што итно е префрлено на Клиника, од лице место дознава 24инфо.

На терен се голем број на полициски возила, специјални единици и неколку возила на Брза помош.

Според неофицијални информации, едно од убиените лица е со иницијали К.И. Засега причините за овој настан пред големиот верски празник се непознати.

AnimeHeaven animeheaven attack on titan: Watch The Daily Life of the Immortal King Episode 7 (https://animeheaven.pro/m/PPk8/ep-7)

WCOStream watch anime online: Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 4 (https://wcostream.cc/m/9g9w/ep-4)