August 13, 2020 22:50
Магазин

Видео + Фото: Овошјето на Карлеуша

Сексапилната пејачка Јелена Карлеуша секојдневно ги воодушевувафановите на социјалните мрежи со провокативни фотографии.

Карлеуша која ужива на одморот во Турција одлучи да ги покаже своите нови бикини со принтови од овошје.

Многумина од фановите порачале дека би сакале да пробаат од „забранетото“ овошје на популарната Карли.

Провокативната Џеј Кеј на плажа во Турција се појавила во минијатурно бикини на кои има принтови од лубеница, портокал…