January 20, 2022 22:18
Живот

(ВИДЕО) Трик од ,,тик-ток” за да го фатите дали ве изневерува стана хит кај жените

 

Откако самата таа го испробала овој трик, истиот им го препорачала на сите девојки во светот, доколку сакаат да дознаат дали нивниот партнер и изневерува.

Тиктокерката Андреа Лопез со своите пријатели споделила трик кој што може да ви помогне да дознаете дали партнерот ви е верен или пак не – сè што ви треба е ролер за отстранување влакна.

Во своето видео кое што го објавила на ТикТок, Андреа вели:

„Дами, доколку сакате да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува, купете си еден ваков ролер. Поминете со него по тепихот кога ќе бидете кај вашиот партнер дома“.

Откако тоа сама го направила во домот на нејзиниот партнер, на ролерот видливи биле црвени влакна.

„Што? Мојата коса е црна!“, напишала таа во видеото и во описот додала дека нејзиното момче морало да ѝ ја објасни цела таа ситуација.

Нејзиниот трик станал вирален кај жените кои што масовно го употребуваат, пренесува „The Sun“.

He has some explaining to do(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) #fyp #viral #prank #cheater #couple #funny

♬ original sound – Andrea Lopez

 

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Black Clover (Dub) Episode 163

anime stream Naruto: Shippuden (Dub)

DARLING in the FRANXX

animeheaven es Attack on Titan Season 3 Part 2

anime website Tokyo Revengers