September 20, 2021 22:27
Магазин

(Видео) Трејлерот за „Армија на крадци“ навестува грабеж без зомби

„Армија на мртвите“ се претвора во своевидна сага.

„Нетфликс“ објави нов трејлер за „Армија на крадци“ (Army of Thieves), претстојниот филм претходник на „Армија на мртвите“ (Army of the Dead) на Зак Знајдер.

Во раните фази на зомби-апокалипсата шест години пред настаните од „Армијата на мртвите“, разбивачот на сефови Лудвиг Дитер (Матијас Швајгофер) е ангажиран од мистериозна жена да изврши кражби на непробојни сефови низ Европа, со помош на несериозен тим амбициозни крадци.

Новиот трејлер го следи Лудвиг додека се впушта во уште еден грабеж со високи влогови, но овојпат без зомбија.

AnimeTV: Kiratto Pri☆chan Season 2 anime episode 51 online free at https://animetv.cc anime tv web

Website https://gogoanime.be: Watch Mai-Mai Miracle gogoanime Episode Full gogoanime overlord

AnimeDao: Pokemon Best Wishes! Season 2: Decolora Adventure - Iris vs. Ibuki! Dragon Master e no Michi!! anime episode Full online free at https://animedao.nl assassination classroom animedao

Joshiraku (https://animefreak.ws/m/7Xw) Episode 13

Mehfeel: http://mehfeel.net/mehfeel/blogs/post/242807

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/117670984001647415663