October 22, 2021 12:03
Спорт

(Видео) Тепачките пред и за време на мечот меѓу навивачите го засенија дуелот на Лестер и Наполи

Натпреварот меѓу Лестер и Наполи (2-2) во групата Ц од фудбалската Лига Европа ја одбележаа навивачките нереди кои се случија пред и за време на дуелот на стадиоот „Кинг Пауер“.

Еден инцидент се случи најпрво пред почетокот на мечот на улица, а потоа и на трибините, кога дел од навивачите си разменија удари со тупаници и клоци.

ANIMEFLIX: Legend of the Dragon Kings (Dub) anime episode 12 online free at https://animeflix.nl my hero academia heroes rising animeflix

AnimeBee: Princess Mononoke (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to online anime

How to Keep a Mummy Episode 12

Watch Umayon Episode 12

Multichain: https://www.multichain.com/qa/user/animefreakws

Drive google: https://drive.google.com/drive/folders/1HCcKyXx-nCEFCXYddrglNmxjhUbJlpXd