October 28, 2020 18:56
Спорт

(Видео) Суарес не успеа да ги задржи солзите кога си одеше од „Камп ноу“

Уругваецот како трет најдобар стрелец во клупската историја ја завршува неговата мисија во каталонскиот гигант