March 5, 2021 15:02
Балкан

(Видео) Снимка на брутална тортура го вознемири Балканот

Видео oд врсничко насилство објавено на интернет го  вознемири Балканот.

Видеото, кое брзо се прошири низ мрежите, а за кое се тврди дека е направено во Бар, Црна Гора, покажува силеџија кој брутално малтретира млад човек за кој би се рекло дека е малку помлад од напаѓачот.

Најпрво со сета сила го удира по лицето, а потоа брутално го крева од земја и продолжува да го малтретира и тепа.

Во исто време, како што може да се види на видеото, жртвата речиси неподвижно ги прима ударите цело време и не се обидува да се одбрани.

Watch Kyokou Suiri 2nd Season Episode Preview (https://crunchyrollfree.com/m/JJ9E/ep-1) at website https://crunchyrollfree.com free iwatobi swim club crunchyroll

The Promised Neverland Season 2 (https://gogoanime.be/m/eYZm) Episode 3 at website https://gogoanime.be kakegurui gogoanime