November 25, 2020 15:07
Македонија

(Видео) Скопјани слават со шампањско, смог и без маски

Скопје почна да слави!.

И покрај загадувањето скопјани доаѓаат во центарот на градот да го прослават пласманот на фудбалерите на ЕП.

Поврзани вести

Пановски: Избегнато е “труење со медикаменти”, ве молам под итно преведете протоколи за Ковид 19 и објавете ги!!!

Valentina

1039 нови случаи на Ковид-19, починаа 15 лица

Igor

Фавира од утре и во Македонија

admin