June 16, 2021 16:08
Хроника

(Видео) Се запали “мерцедес” на обиколница

Автомобил „мерцедес“ се запали утрово на скопската обиколница, дознава 24 Инфо.

Пожарникарите интервенираат во моментов, но автомобилот е целосно изгорен. Не е познато дали има повредени.

Од МВР повеќе детали во текот на денот.

GoGoAnime gogoanime: Dragon Ball Super Episode 131

AnimeHeaven animeheaven bleach: Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) (https://animeheaven.pro/m/Zn2m) Episode Full