Магазин

(ВИДЕО) Северина одржа концерт кај Кеба дома

Северина додека е во карантин во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба одржа концерт. Ги развесели сите обожаватели со нејзините песни и им даде повод да се развеселат, и да се напијат чаша вино.