Магазин

(Видео) „Сам свој мајстор“: Нивес вредно работи на балконот од својот дом

Хрватската старлета Нивес Цесиус со секоја своја објава на Инстаграм привлекува огромно внимание кај публиката.

Овој пат таа изненади со видео на кое се гледа како вредно работи на балконот од својот дом. „А како вие го поминувате поточното попладне?“ ги праша Нивес фановите.

Таа исто така напомена и дека е „сам свој мајстор“.

ANIMEFLIX animeflix app ios: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 24 (https://animeflix.nl/m/Lxz1/ep-24)

GoGoAnime gogoanime pokemon: Watch I Shaved. Then I Brought a High School Girl Home. Episode 4