January 22, 2022 21:00
Свет

(Видео) Полицаец за малку ќе беше прегазен додека на автопат помагаше на друго возило

Снимка од надзорна камера од полициско возило покажува судир меѓу пикап и друго возило на автопатот 1-84 во САД.

Полицаец од државата Ајдахо изгледа како да му помага на друг возач кога наеднаш во рамката се појави пикап што се движи неконтролирано. Пикапот удри во паркираниот автомобил, а полицаецот скокна и остана неповреден од чиста среќа и брзи рефлекси.

За среќа и полицаецот и возачот на удреното возило поминаа неповредени, а ги спаси само брзината на нивните реакции.

goanime pe. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime Attack on Titan Final Season

free anime online WONDER EGG PRIORITY

anime sites GoGoAnime Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

animes online Attack on Titan (Dub)

gogoanime1 GoGoAnime Josee, the Tiger and the Fish