Свет

(Видео) Пари испаднаа од блиндирано комбе во Сан Диего, луѓето навалија

Пари кои испаднале од блиндирано комбе недалеку од Сан Диего предизвикале вистински хаос меѓу луѓето, тепачки и апсења.

Видеата објавени на социјалните мрежи покажуваат расфрлани пари и луѓе кои се обидуваат да зграпчат што е можно повеќе долари по автопатот „Интерстејт 5“ во областа Сан Диего во Калифорнија, јавува Би-би-си.

Полицијата соопшти дека уапсила неколку лица и ги повикува сите што земале од парите да ги вратат.

Една од вратите на блиндираното возило се отворила на патот, поради што испаднале вреќи со готовина, а банкнотите се разлетале.

„Поради некоја причина, парите испаднаа од блиндираниот автомобил“, изјави полицаецот од патната патрола во Калифорнија, Џим Бетенку.

„Ова е најлудото нешто што сум го видела“, вели фитнес инфлуенсерката Деми Багби во своето видео.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Death Note (Dub) Episode 31

AnimeHeaven Horimiya Episode 12

watch subbed anime DARLING in the FRANXX

AnimeHeaven DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

AnimeHeaven DARLING in the FRANXX Episode 21

tải go88