February 26, 2021 20:04
Македонија

(ВИДЕО) Ново видео на „Тик-Ток“ во кое возач лудува по улиците и на автопат вози со 255 км/ч

Возач во градски средини каде е дозволено 50 вози со 140 километри на час, а на автопат каде е дозволено возење до 100 километри на час вози над 250 километри на час.

Повторно возачите не престануваат да лудуваат по македонските, а притоа своите лудории ги објавуваат на социјалната мрежа „Тик-Ток“. Денес е објавено ново видео каде возач управува со возило со 255 километри на час.

Денеска беше објавено ново видео на „Тик-Ток“ на кое се гледа дека возач на автомобил кој во градски средини каде е дозволено 50 вози со 140 километри на час, а на автопат каде е дозволено возење до 100 километри на час вози над 250 километри на час.

Во текот на вчерашниот ден беше објавено видео исто така на „Тик-Ток“ каде граѓани користат полициски значки и палки за да поминат патарини.

 

King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi Episode 16 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball z

Watch Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Episode Preview at AnimeFreak animefreak latest