August 2, 2021 16:20
Магазин

(Видео) Новиот албум на Канје Вест излегува в петок

Канје Вест го најави излегувањето на долгоочекуваниот албум Donda во најновата реклама на Beats By Dre, во која главна ѕвезда е спринтерката Шакари Ричардсон.

Новиот студиски албум треба да се појави в петок, 23 јули.

Раперот (44) ја потврди веста во најновата реклама на Beats By Dre, во која се појавува американската спринтерка Шакари Ричардсон. Рекламата беше премиерно прикажана во текот на шестиот натпревар од финалето на НБА во вторникот.

Едноминутниот спот, во чија изработка учестуваше и Канје, содржи исечок од неговата најнова песна No Child Left Behind.

AnimeKisa: Hentatsu (TV) Recap anime episode Full online free at https://animekisa.in watch anime free

Animepahe: Slayers Evolution-R anime episode 13 online free at https://animepahe.cc english anime

Website https://animeflv.uk: Watch The Guyver: Bio-Booster Armor (2005) (Dub) animeflv Episode 26 dubbed anime

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/143291-animefreak/

Deviantart: https://www.deviantart.com/kissanimemx

Inprnt: https://www.inprnt.com/profile/animeflixnl/