October 17, 2019 08:09
Македонија

(ВИДЕО) Непристојно однесување на полицаец пред камерите додека го изнесуваат Боки 13

Hепристојно однесување на полицаец пред камерите додека полицијата и брзата помош го изнесуваа Боки 13 од ОЈО.

видео: Телма

Нови вести

Заев- Туск: Северна Македонија и граѓаните ги исполнија сите услови за донесување одлука за почеток на преговори

Filip

За Макрон прерано е за преговори, Меркел се надева на компромис

Filip

Заев – Сасоли: Секоја друга одлука освен преговори ќе биде поттик за регресивни процеси во земјата и регионот

Filip