September 24, 2021 07:32
Македонија Скопје

(Видео) Нема потреба од полициски час, загадувањето ќе ги задржи дома скопјани

Скопје и вечерва е завиткано во смог.

Загадувањето е големо, а истото се зголемува од час на час, што е видливо од фотографиите.

Скопјани очигледно ги чекаат неколку месеци карантин, било поради короната било поради загадувањето.

AnimeBee: Astro Boy (Dub) anime episode 104 online free at https://animebee.to dubbed anime

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Beyblade Burst Gachi Episode 52

https://animeheaven.pro animehaven

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/143291-animefreak/

Degreed: https://degreed.com/gogoanimelol#/collection