January 21, 2022 21:39
Спорт

(Видео) Митревски ја има петтата одбрана во 8. коло од ЛШ

Голманот на македонската ракометна репрезентација и на Порто, Никола Митревски се најде во изборот на ЕХФ  со една од петте најдобри одбрани во 8. коло во Лигата на шампионите. Порто загуби од ПСЖ (30:39) во групата Б, но една интервенција на Митревски петторангирана во колото.

Најдобрата одбрана ја има Роланд Миклер, голманот на ПИК Сегед кој го совлада Вардар (27:30).

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 13

english dubbed anime AnimeHeaven Naruto: Shippuden (Dub)

anime stream Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

anime website Bleach (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba