January 19, 2021 06:59
Магазин

(Видео) Меланија Трамп ја покажа нејзината последна божиќна магија во Белата куќа

Првата дама на Америка, Меланија Трамп, традиционално ја украсила Белата куќа пред претстојните празници.

Меланија Трамп се потрудила Белата куќа да блеска пред божиќните празници.

Првата дама ја избрала темата „Прекрасна Америка“ во класичен тон цветни аранжмани, венци и богато украсени новогодишни елки ширум резиденцијата на авенијата Пенсилванија 1.600.

Иако Меланија беше критикувана бидејќи изјави дека не ѝ било грижа за украсување, годинава очигледно се потрудила… за последен пат!

Watch Noblesse Episode 4 at AnimePlanet arifureta anime planet

Watch Cells at Work! Episode Full (https://animefreak.ws/m/gOzd/ep-1) at AnimeFreak animefreak dororo