January 26, 2022 21:58
Македонија Спорт

(Видео) Македонци, Словенци и Данци заедно се “загреваат” за навивање во Дебрецин

Фото: Слободан Ѓуриќ

Поранешниот македонски репрезентативец, сега директор на Агенцијата за млади и спорт, Наумче Мојовски е еден од стотиците македонски фанови кои ја бодрат македонската репрезентација во Дебрецин во настапите на ЕП 2022.

Натпреварот од 2.коло во А група меѓу Македонија и Црна Гора се игра денеска во салата „Феникс“ во Дебрецин со почеток во 18 часот.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Ranking of Kings Episode 7

ANIMEFLIX The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 16

Tokyo Revengers

watch anime free Record of Ragnarok

Ranking of Kings