October 20, 2021 06:27
Спорт

ВИДЕО: Ливерпул рутински против Митјиланд , Аталанта извлече бод

Англискиот првак Ливерпул стигна до втората победа во групната фаза во ЛШ, откако вечерва  славеше со 2-0 на „Енфилд“  против дански Митјиланд.

„Црвените“ дојдоа во водство преку Португалецот Диого Жота во 55 минута,а конечните 2-0 ги постави Салах од пенал во судиското продолжение.

Во истата група вечерва, Аталанта се врати од негатива од 0-2 и извлече бод против Ајакс со двата гола на Запата во вториот дел.

KissAnime: Starship Girl Yamamoto Yohko II (Dub) anime episode 3 online free at https://kissanime.mx kissanime real website

Website https://wcostream.cc: Watch Mr. Osomatsu Episode 3.5: Virgin Heroes (Dub) wcostream Episode Full wcostream amazing world of gumball

Website https://animetv.cc: Watch All Out!! animetv Episode 25 free anime tv

Website https://animefreak.ws: Watch Kids on the Slope animefreak Episode 12 my hero academia season 4 animefreak

Gogoanimebe business: https://gogoanimebe.business.site/

Soundcloud: https://soundcloud.com/gogoanimebe