October 19, 2021 03:51
Магазин

(Видео) Лејди Гага и Адам Драјвер во првиот трејлер за „Куќата Гучи“

Во четвртокот беше објавен првиот трејлер за блескавата крими драма на Ридли Скот, „Куќата Гучи“, која детално го опишува падот на модната династија на семејството Гучи.

Филмот е базиран на вистинската приказна за Патриција Реџани – ја глуми поп иконата Лејди Гага – која го организирала убиството на својот сопруг, поранешниот шеф на брендот „Гучи“ Маурицио Гучи (кого го глуми Адам Драјвер).

Гага, која освои „Оскар“ за нејзината прва филмска улога во „Sвездата е родена“, го сподели трејлерот на својот официјален Инстаграм во четвртокот попладне, заедно со „МГМ“ на Јутјуб, само еден ден откако беа објавени постери со ликови од филмот.

Трејлерот почнува со модерната Патриција како чекори по италијански тротоар, ги спушта очилата за сонце гледајќи во продавница на Гучи.

„Тоа беше име што звучеше толку слатко, толку заводливо“, вели Патриција. „Синоним за богатство, стил, моќ како што се гледаат на снимки од модните ревии на Гучи.“

The Mechanism of Spring Episode Full

Website https://wcostream.cc: Watch Rozen Maiden: Ouvertüre (Dub) wcostream Episode 2 wcostream spongebob

GoGoAnime: One Room Second Season anime episode 12 online free at https://gogoanime.be darling in the franxx gogoanime

AniWatch: Kuro no Sumika: Chronus anime episode Full online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

Telegra: https://telegra.ph/AnimeFreak-06-30

Community getvideostream: http://community.getvideostream.com/user/animefreakws