January 28, 2022 07:31
Магазин

(Видео) Кинез среде Пекинг пее песни од Тоше

Уличниот изведувач, на Инстаграм потпишан како „Wang Xiao Chong“, среде Пекинг ги пее и свири на гитара песните на нашиот Тоше Проески.

Тој ги отпеа „Још увек сањам да смо заједно“ и „Чија си“, а Македонците му оставија коментари полни пофалби под видеата на неговиот Инстаграм профил.

4anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Bleach

4Anime Attack on Titan Season 2

anime stream 4Anime My Hero Academia Season 4

4Anime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 9