August 10, 2020 08:23
Магазин

Видео: Ким Кардашијан не може сама да се облече во латекс

Ким Кардашијан на Модната недела во Париз, која се одржа во почеток на Март, се појави со сестра си Кортни Кардашијан, нејзината ќерка Пенелопи Дисик и својата ќерка Норт Вест, облечена од глава до петици во латекс.

Image result for paris fashion week 2020 kim kardashian