October 23, 2021 00:21
Магазин

(Видео) Канје Вест објави музичко видео за песната „24“ од новиот албум

Неколку недели по официјалното објавување и три забави со слушање на новите песни, Канје Вест го објави првото музичко видео од неговиот нов албум „Донда“.

Видео спотот е за неговата нумера „24“, а вклучува снимки направени од вториот настан на слушање на неговите песни на стадионот „Мерцедес-Бенц“ во Атланта.

Видео дури прикажува и еден од најконтроверзните моменти ноќта, кога Вест навидум излетува од арената.

 

WCOStream: Full Metal Panic! The Second Raid: Wari to Hima na Sentaichou no Ichinichi (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream one piece

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

GoGoAnime: Pani Poni Dash! (Dub) anime episode 26 online free at https://gogoanime.be haikyuu season 2 gogoanime

Najica Blitz Tactics (Dub) Episode 12

Myspace: https://myspace.com/animeflixnl

Animeflixnl mystrikingly: https://animeflixnl.mystrikingly.com/