Македонија

(Видео) Заев: Мицковски ќе дојде на власт – Мало Сутра

Заев: Мицковски ќе дојде на власт – Мало Сутра

Премиерот Зоран Заев денеска од Прилеп порача дека целиот свет го призна тоа што Македонија го сработила во изминатите две години

– Само Мицкоски се радува оти претседателот Макрон донел ваква одлука.

Абе човек државата, државата наша е тоа, само тој среќен целиот исполнет, еве не бидна датумот. И што дека не бидна датумот, мисли дека тоа ќе го донесе на власт. Мало сутра, му порача Заев на Христијан Мицкоски, по што во салата следуваше громогласен аплауз.

anime to watch. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Redo of Healer Episode 3

watch anime free Komi Can’t Communicate

AnimeDao Black Clover

Your Lie in April Episode 21

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 7

tải go88