January 28, 2020 01:09
Скопје

(Видео) Жежок танц на девојка, среде раскирсница во Скопје

Жежок танц на девојка, среде раскирсница во Скопје

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница среде Скопје и мешаше со задникот, објави „Репортер“.

Возачите кои беа зад нејзиното возило веднаш го снимија „врелиот“ танц. Видеото од нејзиното секси играње се споделува и на социјалните мрежи. Погледнете:

Нови вести

Град Скопје ги активира итните мерки против аерозагадувањето – бесплатен јавен превоз, запирање на градежните работи и поскапен паркинг

Filip

Стар Аеродром ќе добие уште еден парк

Valentina

Запалени шест контејнери во Дебар Маало

Igor