October 19, 2021 02:08
Хроника

(Видео) Гори куќа во адвокатската улица во Скопје

Во моментов голем пожар се забележува на адвокатската улица во Скопје. Според првичните информации запалена е куќа.

На теренот пристигнуваат противпожарни возила.

На социјалните мрежи се појави и видео од пожарот.

Website https://animetv.cc: Watch All Purpose Cultural Cat Girl Nuku Nuku TV (Dub) animetv Episode 12 anime tv google play

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

4Anime: The Irresponsible Galaxy☆Tylor anime episode 12 online free at https://4anime.biz persona 4 animation reddit

Website https://animeflix.nl: Watch Megumi (Dub) animeflix Episode Full animeflix legal

Multichain: https://www.multichain.com/qa/user/animeflixnl

Bbpress: https://bbpress.org/forums/profile/gogoanimelol/