January 25, 2022 06:59
Балкан

(Видео) Вучиќ одигра пријателски натпревар со американскиот амбасадор Годфри

Српскиот претседател Александар Вучиќ одигра „пријателски натпревар“ во фудбал на маса со американскиот амбасадор Ентони Годфри во Државниот центар за податоци во Крагуевац.

Видеото го објави Вучиќ на својот Инстаграм профил.

„ Сините секогаш ги победуваа црвените! Пријателски натпревар „против“ американскиот амбасадор Ентони Годфри“, напиша Вучиќ под објавеното видео.

animes online. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime DARLING in the FRANXX (Dub)

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

sites to watch anime WONDER EGG PRIORITY

GoGoAnime Tokyo Revengers (Dub)

anime sites Hunter x Hunter (2011)