October 21, 2021 13:47
Магазин

(Видео) Вратете ми го животот: Бритни Спирс во најавата за новиот документарец

Поп ѕвездата Бритни Спирс моли за слобода од контроверзното старателство во новиот трејлер за експлозивниот документарец на Нетфликс, Britney vs. Spears („Бритни против Спирс“).

„Само си го сакам својот живот назад“, ѝ рече таа на судијката Бренда Пени од Лос Анџелес претходно оваа година во текот на телефонско сведочење. „Работев цел живот. Не им должам ништо на овие луѓе“.

Бритни е под таканаречен конзерваторски надзор веќе 13 години, а нејзиниот татко ја има контролата над сите нејзини лични и финансиски одлуки.

Бритни му рекла на својот адвокат дека таткото, Џејми Спирс, ѝ се заканил дека ќе и ги одземе децата, пренесува британски „ Сан “.

Новиот документарен филм треба да биде објавен во вторник, 28 септември, ден пред главното судско рочиште, каде што ќе се бори против својот татко, Џејми, за укинување на спорното старателство.

Website https://wcostream.cc: Watch 8 Man After wcostream Episode 4 ben 10 alien force wcostream

Website https://animeheaven.pro: Watch Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon animeheaven Episode Full watch anime dub

Website https://animetv.cc: Watch Colorful (Dub) animetv Episode Full netflix anime tv shows

Website https://kissanime.mx: Watch The Adventures of Piccolino (Dub) kissanime Episode 2 kissanime official website

Qooh: http://qooh.me/animefreakws

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/143291-animefreak/