October 26, 2021 20:45
Македонија

(Видео) Вработен во УЈП фатен како дреме на работа

Вработен во Управата за јавни приходи вчера е снимен како спие на работното место. На видеото, кое до порталот „Pa Censure“ го испратил читател, се гледа како службеникот дреми седејќи на работната маса.

Според објавата на порталот, службеникот спиел повеќе од дваесет минути, додека пред неговата канцеларија во архивата во генералната дирекција на УЈП во Скопје, странки чекале да бидат услужени.

AnimeTV: Tokko (Dub) anime episode 13 online free at https://animetv.cc free anime

https://4anime.biz 4anime hunter x hunter

AnimeBee: Aachi and Ssipak anime episode Full online free at https://animebee.to online anime

GoGoAnime: Generation of Chaos Next: Chikai no Pendant anime episode Full online free at https://gogoanime.be gleipnir gogoanime

Crokes: https://www.crokes.com/gogoanimebe/

Veoh: https://www.veoh.com/users/kissanimemx