January 16, 2022 20:35
Македонија Хроника

(Видео) Блиски на жртвите во несреќата во Бугарија собрани пред седиштето на „Беса Транс” во Скопје

Група граѓани – родинини и пријатели на жртвите во автобуската несреќа на компанија „Беса Транс”, утрово се собрани пред седиштето на компанијата во Скопје, интересирајки се за своите своите најблиски.

Седиштето на „Беса Транс”, чиј автобус враќајќи се од Истанбул денеска имаше несреќа во Бугарија при што загинаа над 45 граѓани на Република Северна Македонија, од утрово го обебзедуваат и полициски службеници.

Привичните информации од надлежните органи кажуваат дека четири автобуси од ова скопска компанија патувале викендот за Турција.

english dubbed anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

english anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

anime online ANIMEFLIX Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

animes online Tokyo Ghoul

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 11

ANIMEFLIX Josee, the Tiger and the Fish Episode Full