November 29, 2020 04:42
Магазин

(ВИДЕО) Бакнежот на Јелена и Новак кој ја крена јавноста „на нозе“

Јелена и Новак Ѓоковиќ пред некој ден пристигнаа во Лондон, а на социјалните мрежи се појави снимка како овој брачен пар разменува нежности.

Официјалниот канал АТП тур објави снимка на која Новак ѝ приоѓа на Јелена и ја банува, а видеото набрзо собра многу реакции.

Од оние кои им се благодарни што шират љубов, до оние кои сметаат дека тоа во време на глобална пандемија е целосно непотребно.

Преземено од iPortal