October 29, 2020 01:03
Магазин

(Видео) Аца Лукас стана водител и започна да ги снима своите емисии

Дека не беше трач информацијата дека Аца Лукас станува водител конечно може и да се види
во видејата кои пејачот ги постира на својот Инстаграм.
Пејачот кој наскоро станува и водител наголемо веќе ги снима своите први емисии кои се
снимаат во неговиот дом, но сеуште не открива кои ќе бидат неговите први гости.
Со оглед на тоа дека во јавноста веќе се шпекулира сигурно меѓу првите за сефте ќе гостува
Цеца која му е блиска пријателка а и во неодамнешно интервју изјавила дека со задоволство би
била во неговото шоу.

https://www.instagram.com/p/CE7ONnUnmnX/

https://www.instagram.com/p/CE3m0UAnCRD/

Преземено од Хитпортал