September 25, 2021 02:56
Македонија

(Видео) Ахмети ороводец на свадба на внук во Зајас

Претседателот на ДУИ Али Ахмети денеска е снимен како води оро, веејќи го албанското знаме на свадба во родниот Зајас.

– Кога срцето ти пее, а душата игра, пишуваше на една од објавите како опис за видеото со Ахмети, кој бил главен гостин на свадабата на еден од неговите внуци, а на кое покажа дека знае да се качи и на тапанот.

Animepahe: Mobile Suit Gundam: The Origin (Dub) anime episode 6 online free at https://animepahe.cc anime online

Neon Genesis Evangelion: Death & Rebirth Episode Full

Watch SERVAMP Episode 12

AnimeFreak: Dr. Stone: Stone Wars anime episode 11 online free at https://animefreak.ws animefreak avatar

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1431680

Mobypicture: http://www.mobypicture.com/user/gogoanimelol