March 3, 2021 21:43
Хроника

(Видео) Автомобил се заби во автобус под Железничка

Автомобил се забил во меѓуградски автобус, вечерва на автобуската станица под Железничката станица, дознава 24 Инфо.

Во моментов трае увид на полицијата, а не е познато дали има повредени.

Watch The Day I Became a God Episode 4 at website https://animeheaven.pro one piece anime heaven

Attack on Titan: Crimson Bow and Arrow Episode Full at AnimeFreak boku no hero academia animefreak