Македонија

(Видео) Автобусите на Нехар турс со полициска придружба вратени од граница

По синоќешната долга расправија меѓу сопственикот на Нехар турс и незадоволните граѓани, кои имале уплатено четиридневна тура во Црна Гора, автобусите кои доцна во вечерта тргнаа со по 15 патници со полициска придружба биле вратени од граничниот премин, јави „Фронтлајн.мк“.

Возачите не сакале да се вратат, но на крајот се согласиле и ја следеле полициската придружба.

За настанот претходно информираше „Слободен печат“.

 

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime online Attack on Titan Season 3

dubbed anime Josee, the Tiger and the Fish

watch anime free Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

ANIMEFLIX My Hero Academia Season 3 Episode 21

anime websites Death Note (Dub)

tải go88