February 23, 2019 08:37
Хроника

(Видео+Фото) Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром

Тешка сообраќајка несреќа во Аеродром 

Утрово околу 9 часот се случи сообраќајна несреќа на бул. Трета Македонска Бригада во Скопје помеѓу две возила Форд и Рено Меган. 

Увид извршила екипа од СВР Скопје. Се работи на расчистување на случајот.

Фото и Видео : 24 Инфо

Related posts

Возило прегази пешак во Скопје

24info

Ограбена обложувалница во ТЦ Лептокарија

24news

Хелсиншкиот комитет го осуди инцидентот во Тетово, бара казни за сторителите за говор на омраза

24news