February 25, 2021 18:06
Магазин

(Видео) Повеќе не се кријат: Марија Шерифовиќ со месеци живее во нејзиниот стан со победничката на „Ѕвездите на гранд“ 

Пејачката Марија Шерифовиќ и победничката на „Ѕвездите на гранд“ Џејла Рамовиќ се фатени заедно од страна на камерите на српската емисија „Папарацо лов“.

Имено тие според видео снимката може да се забележи дека се уште живеат заедно во станот на Шерифовиќ во елитниот дел во Белград.

Камерите ги следеше двете во ресторан каде ручаа, па во трговски центар за да на крајот се вратат повторно двете во станот на победничката на Евровизија, погледнете.

Преземено од Курир

Watch In Another World With My Smartphone (Dub) Episode 8 (https://animeheaven.pro/m/667L/ep-8) at AnimeHeaven one piece anime heaven

Watch Naruto: Shippuden Episode 336 at KissAnime playful kiss anime