January 16, 2022 20:09
Балкан

(Видео)Експлозија на ракетно гориво во фабрика близу Белград оштетило згради и куќи

Видеоснимка од торжествена експлозија во фабриката „Едепро“ за противградни ракети во местото Бубањ Поток на влезот во Белград ги разбранува српските медиуми, јавува Блиц. Експлозијата одекнала околу 14 часот, а чадот уште излегува од оџакот.

Засега не е познато дали има повредени во експлозијата. Причинета е материјална штета на околните објекти и куќи. На местото на настанот се испратени противпожарни и полициски екипи.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

One Piece (Dub) Episode 754

gogoanime One Piece (Dub)

anime stream GoGoAnime SK8 the Infinity (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 23

watch anime WONDER EGG PRIORITY