February 27, 2021 04:07
Магазин

Вељко Ражњатович проговори за врската на Цеца и нејзиниот 9 години помлад дечко: Патам по тато, ама време е мама да се омажи!

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца, одлучил јавно да проговори што мисли за нејзината врска со девет години помладиот Богдан. Иако Цеца не сакала да ја коментира врската, Вељко рекол дека е среќен заради неа.

– Мама не треба да седи сама дома како куче. Среќен сум што најде некого! Го прифатив тој човек, мене ми е најважно да ја сака, рекол Вељко и додал дека му тешко што растел без татко.

– Патам по татко ми, но не можам да им се се одмаздувам на убијците затоа што морам да мислам на семејството и синот, рекол Вељко и додал: – Време е мама повторно да се омажи!

Watch Hori-san to Miyamura-kun Episode 4 (https://kissanimeonline.com/m/rybq/ep-4) at website https://kissanimeonline.com. See more darling in the franxx kissanime

Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/y2oO) Episode 8 at AnimeHeaven animeheaven attack on titan