January 27, 2020 09:51
Хроника

Вечерва камион удрил во бетонски столб на наплатна рампа

Вечерва камион удрил во бетонски столб на наплатна рампа

Камион удрил ноќва во бетонски столб на старата наплатна рампа Градско. Информацијата за сообраќајката за 24 инфо ја потврдија од МВР.

Возачот е повреден и пренесен во болница во Велес.

Засега нема повеќе детали околу сообраќајната несреќа.

Нови вести

Откриен администраторот на „Јавна соба“

Igor

Со „астра“ удрил во „голф“, па со секира го демолирал, а на бегање удрил во две жени

Igor

Маж пронајден починат во стан во населбата Аеродром

Filip