October 17, 2021 11:08
Хроника

Велосипедист удрил пешак па избегал

На 21.09.2021 во 12.30 часот во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Диме Димески” во Прилеп, велосипед управуван од засега непознат возач удрил во малолетен пешак од Прилеп, по што го напуштил местотото на настанот. Притоа, пешакот се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа болница Прилеп. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од Полициската станица Прилеп и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

AnimeBee: Serial Experiments Lain (Dub) anime episode 13 online free at https://animebee.to stream anime online

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

4Anime: Gekiganger 3 anime episode Full online free at https://4anime.biz watch anime free

Lensman - Secret of The Lens (Dub) (https://animekisa.in/m/W8bA) Episode Full

Bbpress: https://bbpress.org/forums/profile/gogoanimelol/

Letterboxd: https://letterboxd.com/gogoanimelol/