October 21, 2021 16:07
Спорт

Вардар го продолжува рокот за продажба на сезонски билети за мечевите од ЛШ

РК Вардар го продолжува рокот за продажба на сезонските билети. Македонскиот и двократен европски машки ракометен првак  Вардар им излезе во пресрет на навивачите кои сакаат да купат сезонски влезници за настапите во новта сезона од елитното натпреварување, Лигата на шампионите.

По овој продолжен рок, ќе продолжи продажбата на поединечни билети за следните два домашни натпревари во ЕХФ лигата на шампионите.

 

Website https://4anime.biz: Watch Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing Man - Tachikomatic Days 4anime Episode Full hotarubi no mori e 4anime

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeHeaven: Gondora anime episode Full online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball

Animepahe: Gdleen anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime to watch

Catchthemes: https://catchthemes.com/support-forum/users/animefreakws/

Vingle: https://www.vingle.net/gogoanimebe