November 30, 2021 11:01
Магазин

Буквално копија: Ќерката на Мила Јовович е иста како мајка ѝ

Актерката и модел Мила Јововиќ неодамна на својот профил на Инстаграм се пофали со фотографија со својата ќерка Евер.

Фотографијата на која позираат славните мајка и ќерка ги воодушеви следбениците на Мила, а фотографијата е направена кога и двете биле на фризер:

  • Нови фризури за мајката и ќерката – опиша таа, наведувајќи ги сите оние кои се одговорни за нивниот нов изглед на косата.

Покрај Евер, Мила има уште две ќерки со режисерот Пол Андерсон. Познатата убавица на Холивуд, која ја знаеме од филмовите „Resident Evil“, „Joan of Arc“, „The Fifth Element“ и многу други, ужива во семејниот живот, со сопругот и нивните три ќерки.

Да потсетиме, Мила е со украинско-српско потекло, и еднаш зборуваше за своето потекло и семејство:

– Многу сум блиска со татко ми, особено откако го добив првото дете. Љбопитноста, љубовта кон литературата и уметноста ја наследив од мајка ми и дефинитивно треба добро да размислам пред да одлучам за нешто. Добив импулсивна страна од татко ми, бестрашност, подготвеност да ризикувам понекогаш – рече таа.

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Wish Upon the Pleiades (https://kissanime.mx/m/R9l3) Episode 4

Website https://twistmoe.net: Watch Shin Getter Robo vs. Neo Getter Robo twistmoe Episode 4 twist anime

AniWatch: I'm Gonna Be an Angel! anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro anime online