September 25, 2021 03:16
Балкан

Бугарија не учествувала во изготвувањето на нон-пејперот за Северна Македонија

Министерството за надворешни работи на Бугарија соопшти дека властите во земјата на никаков начин не учествувале во подготвувањето на нон-пејперот за решавање на спорот меѓу Софија и Скопје.

Дописникот на  МИА од Софија, повикувајќи се на соопштението од бугарското Министерство за надворешни работи, информираш дека оттаму истакнале дека не се официјално известени за таков документ, ниту пак дека учествувале во неговата подготовка и поради тоа не можат да ја коментираат неговата автентичност и содржина.

Website https://4anime.biz: Watch Hakushon Daimaou 2020 4anime Episode 20 4anime a silent voice

Ultimate Muscle (Dub) Episode 51

Website https://gogoanime.be: Watch [C] CONTROL - The Money and Soul of Possibility gogoanime Episode 11 gogoanim3

Watch Wakfu Episode 65

Bit: http://bit.do/https-animefreak-ws

Logobids: https://www.logobids.com/users/gogoanimelol