June 26, 2019 13:39
Хроника

Бугарин е починатиот маж пронајден на кејот во Маџир Маало

Бугарскиот државјанин Георги Б.Д. (65) е починатиот маж пронајден утрово под железничкиот мост во Скопје, дознава 24 Инфо.

Неговото тело е пронајдено под мостот на кејот во близина на игралиштата кај Маџир Маало.

Се уште не се познати причините за смртта на Бугаринот.

Нови вести

„Те чекаме дома. Не брзај!”- превентивна кампања за побезбеден сообраќај

Daniela

Србин се обидел да убие Македонец на Малта

Daniela

ОЈО: Истрага за дилер на марихуана и амфетамини

Daniela