June 24, 2022 07:52
Македонија

Брифинг на вицепремиерот за европски прашања Маричиќ и министерот за надворешни работи Османи 

Денеска 24.06.2022 година (петок) со почеток во 11:00 часот заменикот на претседателот на Владата на Република Северна Македонија за европски прашања Бојан Маричиќ и министерот за надворешни работи Бујар Османи, ќе одржат брифинг за медиуми во Медија центарот во Влада.

На почетокот на брифингот медиумите ќе имаат можност за фотографирање и за видео инсерти.

Go88 - Link Game Bài Trực Tuyến Đổi Thưởng Hot Nhất 2022

Đăng Ký Sunwin Miễn Phí - Đỉnh Cao Sunwin 2022 sunwin stevia international sunwin energy and infra pvt ltd